VIDEO SAMPLES FROM MOVIES AND OFFICIAL BOOTLEG DATABASE


    video     skinny puppy     force fed torment     gfx     blog     artstation     twitter    


Back to Interviews

Prawda według Skinny Puppy
artykuł autorstwa Karen Bliss, oryginalna publikacja: magazyn NETWORK, kwiecień/maj 1991


Vancouverscy manipulatorzy hałasu, Skinny Puppy, zawsze głosili swoje obawy, jednakże przez często niezrozumiałe, egzorcystycznie zmodyfikowane wokale frontmana Nivka Ogre’a. W roku 1988 podjęli temat praw zwierząt na ich piątym albumie VIVIsectVI. Teraz, na siódmym albumie, Too dark park, obcują z społecznym i środowskowym rozkładem. Jeśli świat jest teraz w takim opłakanym stanie, to jakie będzie życie w roku 2050? Oto przepowiednie pałkera cEvina Key:

SEKS: Film ‘Sleeper’ Woodyego Allena będzie miał o wiele większe znaczenie [tj prawdy w nim zawarte będą bardziej prawdziwe, nie znam tego filmu – przyp. Jokera], szczególnie jeśli chodzi o tę piłkę którą sobie podają by otrzymać energię [seksualną].

DOMOWA ROZRYWKA: Ponad wszelkie potrzeby, mam na myśli 85calowe telewizory, głośniki, do których można wejść, gloryfikując wszystko co nam zostało po nieuprawianiu seksu

MUZYKA: Regresja do najprymitywniejszych dźwięków wszechczasów. Umiejętności stracą znaczenie na rzecz przebojowości i pomysłu.

ŚRODOWISKO: Jak w ‘Silent running’, wizja po wojnie nuklearnej, szklarnie orbitujące w kosmosie, opiekuje się nimi jeden gość i grupa robotów, bo szukają ziemi do osiedlenia się.

ŚMIERĆ: Ludzie coraz częściej będą stosowali metody dra. Kovorkiana aby uniknąć bolesnej śmierci.

ŻYCIE: Będzie coraz trudniej żyć na co dzień. Wszyscy nareszcie skumają, że zamiast stworzyć piękną Ziemię stworzyli piekło. Ludzie posiadający wszystkie budynki będą ustalali zasady. Mam nadzieję że młodzież jutra usunie się błędy z systemu.

MODA: Pięćdziesięcioletnie Levisy! Ale kto to może wiedzieć? Może częściej będziemy częściej chodzili do składnic wojskowych aby zaopatrzyć się w osłony przeciwozonowe.

OSOBISTE STOSUNKI: Jeśli już prześpisz się z kimś to równie dobrze możecie się pobrać bo będzie tyle chorób i stresu na świecie, że rozwiązłe życie seksualne stanie się niemożliwe.


Back to Interviews